Skip to main content

Zanda

Vārda diena
1. oktobris

Balsot var tikai reģistrēti lietotāji

Diezgan gaisīga un valšķīga būtne, kas nerēķinās ar apkārtni, - tikai lai pašai būtu labi. Labprāt izfantazēs kādu versiju, lai iegūtu materiālas vērtības.

Līdzīgi vārdi

Azanda Džana Džaneta Džanete Džanita Ilizana Ilizane Izanda Melizanda Melizande Ruzanna Sjuzanna Sņežana Snežana Sņežanna

Komentāri

esmu Zanda un zinu vēl 7 Zandas kopā ar mani 8 Zandas no tām šī apraksta abiem teikumiem neatkarīgi no vecuma atbilst tikai viena (bet arī viņu nevarētu noraksturot tikai ar šādiem 2 teikumiem), līdz ar to liekas, ka cilvēks, kurš šo rakstu ielicis ir saticis tikai un vienīgi 1 Zandu mūžā un ieguvis traumu uz mūžu, ja tas ir viss ko spēj pateikt, jeb arī Zandas tik filozofiski gudri izkārtotas viņa ceļā, ka viņš satiek tikai katru 8 Zandu un tā atkal atbilst viņa priekšstatam :D

Esmu Zanda, iespējams paškritiska, bet, kad lasīju šo aprakstu pārs gadu atpakaļ, nodomāju, jā tā es mēdzu darīt gan. Diezgan atbilst! Tagad - nebūt. Bet arī šādi apraksti ir nosacīti. Manuprāt, arī šeit, kā citiem vārdiem, nepieciešams otrs variants.
2) Harmoniska, pozitīva, izpalīdzīga(dažās situācijās par daudz). Mīl dzīvi, tuvākos, darbu, visu laiku skrien. Vajadzētu iemācīties apstāties un izbaudīt mirkli.

Nepareizs apraksts, tāda sajūta, ka izvērtēta vienas konkrētas "valšķīgas" būtnes viena personības šķautne

Komentārs tiks nopublicēts, kad to apstiprinās vietnes administrators
To prevent automated spam submissions leave this field empty.

Popularitātes līkne