Skip to main content

Vija

Vārda diena
5. aprīlis

Balsot var tikai reģistrēti lietotāji

Stikla kalnā kāpēja. Ir izcilas spējas lasīt zvaigznēs un izprast riskantos cilvēka zemapziņas slāņus. Interesējas par politiku. Nekad neizsamist un zina, cik dīvaini viss dzīve mainās: te prieks, te izmisums, te izlīdzinājuma sajūta. Ja arī iekrīt pamatīgā tintē, rāpjas laukā un lepni paceltu galvu soļo tālāk.

Līdzīgi vārdi

Aivija Alvija Avija Deivija Dēvija Edvija Elvija Envija Evija Ēvija Helvija Ilvija Īvija Lenvija Līvija

Komentāri

manai vecmāmiņai ir draudzene Vija.Es vakaros biezi dzirdu ka vina runajas ar vinu. Es nedomaju ka vina interesets pa politiku bet vina loti lidzinas ka no dzives daudz sasniegusi, pa manu vecmaminu vispar nav ko runat gudriniece vina ir!!!

manu mammu sauc Vija.Vina strada uz ECOLINES.Vina dazreiz parnaksno uz ecolines. ECOLINES ir autobus kurs loti talu brauc.Pedejo reizi es braucu uz UKRAINU, man tur nepatika. es jums gribu pateikt ja jums ir vards Vija tad jums paveicas, jo Vija vards ir loti smuks.

Mana mamma ir Vija. Piemīt fanātisms, t.i., jebkuru darbu, kas pašu aizrauj, veic fanātiski un vēlas, lai citi cilvēki arī šo darbu veic vai atzīst tikpat fanātiski. Šādos gadījumos pretēju viedokli nepieņem, kamēr dzīve nepierāda pretējo. Savukārt, pārējos gadījumos ir viegli pārliecināma un ietekmējama. Piemīt enerģija, vienmēr kaut kur iet, kaut ko dara, līdz spēku izsīkumam, tad mazliet atpūšas un atkal atrod ar ko nodarboties. Piemīt zināms optimisms, tomēr ilgi atceras negatīvo. Ir laipna, sirsnīga, ļoti atsaucīga un izpalīdzīga pret citiem cilvēkiem, ir sabiedriska un komunikabla. Taču var parādīt arī rakstura stingrību un nepiekāpību.

Komentārs tiks nopublicēts, kad to apstiprinās vietnes administrators
To prevent automated spam submissions leave this field empty.

Popularitātes līkne