Skip to main content

Varis

Vārda diena
26. maijs

Balsot var tikai reģistrēti lietotāji

Lepnums un paļāvība saviem spēkiem liedz reizēm līdz galam iepazīt dzīves sarežģītību. Tāpēc viņš vairāk filozofē, mazāk pats prot atrisināt saritinātos konflikta mezglus. Varim parasti laimējas dzīvē satikt veiklas dāmas, kuras klust par viņa darbības programmas virzītājām. Aiz šo dāmu mugurām Varis gūst pamatu, pat spēju valdīt. Varim dažkārt ir grūti izšķirties - iet pa šauro patiesības taciņu vai mesties avantūrā, nedomājot ne par ko.

Līdzīgi vārdi

Aigvars Aivars Aivārs Alvaro Alvars Anvars Atvars Drošvaris Druvārs Dzilvars Edvards Edvārts Elvars Evarists Evars

Komentāri

Mans dēls - liels filozofs, kas no mazām dienām lidinās vismaz metru virs zemes. Jā, lepns un pagaidām vēl ļoti paļāvīgs uz saviem spēkiem. Ļoti alkst iet pa šauro patiesībās taciņu, kaut arī apzinās, ka avantūras būtu patīkamas un pa spēkam. Dāma vēl nav gadījusies, bet redzu, ka patīk sievietēs spēks, patstāvība, gudrība un līdzās pastāvēšana vīrietim visos jautājumos - viņam netiktu ar sievieti sevišķi auklēties.

Mans vīrs un es... :D jā, esmu prasīga - tādu viņš tak gribēja...laikam :D (pēc rakstītā)...patiesības taciņa ir sāpīgs jautājums...avantūrās metās daudz drošāk.

Komentārs tiks nopublicēts, kad to apstiprinās vietnes administrators
To prevent automated spam submissions leave this field empty.

Popularitātes līkne