Skip to main content

Santija

Vārda diena
14. septembris

Balsot var tikai reģistrēti lietotāji
Oficiālajā vārdu dienu kalendārā nav iekļauts, tamdēļ parasti šī vārda diena tiek atzīmēta 22. maijā. Šeit minētais datums ir "neoficiālajā" vārda dienu kalendārā.

Nav apraksta

Līdzīgi vārdi

Aleksandra Aleksandrīna Aleksandrine Kasandra Melisandra Oksana Oksāna Raksana Roksana Rusanda Sana Sanda Sandija Sandita Sandra

Komentāri

Pati esmu šī vārda īpašniece un 100% varu piekrist iepriekš minētajam komentāram!

Vārds "Santija" liek justies īpašai- dod sajūtu esmu īpaša, īpašāka par pārejām un mani nespēs aizmirst! Demonstratīvisma un narcisa iezīmes virmo šajā sievietē. Sievišķības klejojumi un meklējumi, līdz nonāk pie spēcīgas un pašpārliecinātas sievietes koptēla, gan iekšēji, gan ārēji. Santija ir sieviete par kuru var teikt- gan skaista, gan gudra!
Patīk strīdēties, lai akcentētu savu ES, kašķi viņa var uzsākt pat ar nesen iepazītu parteri, bet tas viņai ir nepieciešams dēļ asumiņa, jo Santija mīl drāmas un kaislīgus scenārijus. Ja drāmas nav viņas dzīve, viņa darīs visu, lai to panāktu.
Baudkāra personība.

Santija- Skaista, sievišķīga. Visvarīgākā ir ģimene. Lai ietu uz priekšu, vajadzīgs atbalsts no malas, uzmundrinājums. Diezgan gudra un radoša. Patīk atšķirties. Spēcīga. Ļoti kašķīga, ātri apvainojas, un tik pat ātri arī nomierinās.

Komentārs tiks nopublicēts, kad to apstiprinās vietnes administrators
To prevent automated spam submissions leave this field empty.