Skip to main content

Nikolass

Vārda diena
6. decembris

Balsot var tikai reģistrēti lietotāji
Oficiālajā vārdu dienu kalendārā nav iekļauts, tamdēļ parasti šī vārda diena tiek atzīmēta 22. maijā. Šeit minētais datums ir "neoficiālajā" vārda dienu kalendārā.

Nav apraksta

Līdzīgi vārdi

Domeniks Dominiks Nikandrs Nikifors Ņikifors Nikijs Ņikita Niklāss Niklāvs Niklavs Niko Nikodems Nikodēms Nikodims Nikolajs

Komentāri

Manam delinam ir sis vards ;) man loti patik , skaidrs vards

Vārds Nicholas, grieķu Nikolaos, ietver serdeņi * * Nike (uzvara) un Laosu * (cilvēki). Kopumā tas varētu nozīmēt vārds "vest cilvēkus pie uzvaras" vai "uzvaru starp cilvēkiem." Tā tas bija arī nosaukums valdnieki un vadoņi, un aicināja panākumus, spēku un uzvaru. Santa Claus dzīvoja 1700 gadus atpakaļ, un bija MYRRA bīskaps, kaut kur tagadējā Turcija (kura man teica, grieķu valodā). Nicholas bija slavena kā brīnums darbinieks un mecenāts. Viņš varētu klusums jūras vētras un pat atdzīvināt mirušos. Ar nabadzīgo un maznodrošināto jauniešu dāmām tossing zelta monētas, lai statuja, lai viņi varētu precēties dāvanas. Tādējādi radās šī pasūtījuma dienā svēto Mikołajadawać dāvanas bērniem. Un interesants fakts: daži cilvēki šodien atceros, ka viņa imieniawzywano aizsardzībai pret vilkiem un mad suņiem! Nesen, tomēr, Kościółdoszedł pie secinājuma, ka Saint. Nicholas ir leģendārās skaitlis. Žēl ... Nosaukums Nicholas tiek apsūdzēts spēks, jo leģenda par svēto bīskapu Myrry, atakże jo skaita nosaukumu. Nikolass ir numurs viens, kas ir viens, ka saka owszelkich agri un materiālo pamatu visu projektu. ŚwiętyMikołaj deva zelta, un šodien Nikolajevs arī zina, kā rūpēties par finansēm. Ja šodienas vecāki viņai dēlu vārds, iespējams prognozēt, ka tas pieaugs naspołecznika un sargs, cilvēks, kas būs tuvu ģimenes lietām idalszej sabiedrību un kalpot atpakaļ pie visiem tiem, kas potrzebująpomocy un spēcīga vīrieša rokas. Nikolajevs ir atbildīgi un nebaidās nomocīties anipoświęcenia. Tas nav viņu stils vai apturēt ar nelielu un ērtu dzīvi nijakie.Dążą izmēra, bet nav savtīgi jebkādā veidā - piemēram, Santa Claus, dāvanas któryswoje tik izplatīta, ka tas nav saprotams. Jums rūp reālo sasniegumiem, nevis uz tukšu slavu. Mūsdienu pasaulē, nosaukums Nikolass ir atbilstošs dlabiznesmenów un finansētājiem, lai atbildīgajiem vadītājiem un valstsvīriem, un takżedla tiem, kas cilvēkiem uzticēt savu veselību, dzīvību un naudu, tāpēc ārstiem, kapteiņiem, tiesneši un notāri. Lielākā daļa cilvēku atbildīgi un spēj upurēt ir dzimis zīmē šo konkrēto raksturu Koziorożcai ir vistuvāk viņas raksturs vārdā Nicholas. Tā nazwiązki ar zeltu un naudu, nosaukums ir piemērots arī Taurus. Ar aprūpi un ģimenes lietu odzieci - vēža. Lauva un Strēlnieks, sauc šo vārdu, będąurodzonymi līderiem. Svars (Mežāzis) būs talants wygaszaniakonfliktów. Nikolajevs Skorpions un Zivis palīdzēs cilvēkiem, kuri ir nonākuši wbeznadziejnym pozīciju. Vismaz šajā vārdā, var iegūt Auns, Dvīņi, Ūdensvīrs Pannai, taču zodiaka zīmes un Nikolaja pievienotās rakstura spēku nosaukums.

:))

skaists vaards :)

Komentārs tiks nopublicēts, kad to apstiprinās vietnes administrators
To prevent automated spam submissions leave this field empty.

Popularitātes līkne