Skip to main content

Marija

Vārda diena
22. jūlijs

Balsot var tikai reģistrēti lietotāji

Sastopami visdažādākie varianti, taču pamatiezīmes ir vienādas. Marijai ir pašaizliedzīga zelta sirds. Ne mirkli viņai nav miera, pat svētdienās, jo darbs viņu dzen. Spēj saglabāt pusizdzisušu sendienu oreolu. Nepiepildītas ilgas un nenoslāpējama gruzdēšana sirdī pārtop garīgā spēkā. Mīlestībā viņa cenšas dalīties ar vīrieti tā dzīves visgrūtākajos brīžos. Nav izdevīgi strīdēties ar tādu Mariju, kurai patīk mokpilna eksistence!

Līdzīgi vārdi

Almāra Amaranda Amaranta Amarilla Anemarija Anmāra Anmarija Annamarija Annemarija Dagmāra Dagmara Elmāra Emarita Gunmāra Ilmara

Komentāri

Mani sauc Marija. Varu pilnībā piekrist šim vārda raksturojumam. Ja neskaita to, ka man vienmēr ir riereis mans vārds un nekad neesmu spējusi pieņemt, ka mani tā sauc.Vienmēr licies ļoti spēcīgs, vieds un raksturojošs vārds. Vienmēr piesaucu savus dzīves līkločus tieši šī seriālu tik iemīļotajam vārdam Marija. Pēdējos gados tomēr esmu apradusi.
Tas, kurš komentāros minējis melīgumu un uzmanības trūkumu, jauc šīs rakstura iezīmes ar vārda raksturojumā pieminēto - par, principā, bezjēdzīgo strīdēšanos ar Mariju. Un nevis uzmanības piesaistīšana, bet asais prāts, kurš ļauj filozofēt, sapņot un diskutēt.

Laba un mila skaista labsirdiga

Precīzi

Komentārs tiks nopublicēts, kad to apstiprinās vietnes administrators
To prevent automated spam submissions leave this field empty.

Popularitātes līkne