Skip to main content

Marija

Vārda diena
22. jūlijs

Balsot var tikai reģistrēti lietotāji

Sastopami visdažādākie varianti, taču pamatiezīmes ir vienādas. Marijai ir pašaizliedzīga zelta sirds. Ne mirkli viņai nav miera, pat svētdienās, jo darbs viņu dzen. Spēj saglabāt pusizdzisušu sendienu oreolu. Nepiepildītas ilgas un nenoslāpējama gruzdēšana sirdī pārtop garīgā spēkā. Mīlestībā viņa cenšas dalīties ar vīrieti tā dzīves visgrūtākajos brīžos. Nav izdevīgi strīdēties ar tādu Mariju, kurai patīk mokpilna eksistence!

Līdzīgi vārdi

Almāra Amaranda Amaranta Amarilla Anemarija Anmāra Anmarija Annamarija Annemarija Dagmāra Dagmara Elmāra Emarita Gunmāra Ilmara

Komentāri

Mani sauc Marija. Varu pilnībā piekrist šim vārda raksturojumam. Ja neskaita to, ka man vienmēr ir riereis mans vārds un nekad neesmu spējusi pieņemt, ka mani tā sauc.Vienmēr licies ļoti spēcīgs, vieds un raksturojošs vārds. Vienmēr piesaucu savus dzīves līkločus tieši šī seriālu tik iemīļotajam vārdam Marija. Pēdējos gados tomēr esmu apradusi.
Tas, kurš komentāros minējis melīgumu un uzmanības trūkumu, jauc šīs rakstura iezīmes ar vārda raksturojumā pieminēto - par, principā, bezjēdzīgo strīdēšanos ar Mariju. Un nevis uzmanības piesaistīšana, bet asais prāts, kurš ļauj filozofēt, sapņot un diskutēt.

Laba un mila skaista labsirdiga

Precīzi

Jā, varu piekristi ir ļoti strādīga.....

cilvēka raksturu ietekmē ne tikai vārds bet arī personība,horoskops,audzināšana utt
un matu krāsa jau noteikti nav primārais
tas ka kāds ir saticis meiteni vārdā Marija un viņai bijia ne tas labākais raksturs nenozīmē ka visas Marijas ir tādas!

labs vārds

Esmu šāda vārda īpašniece un iedomīga vai melīga neesmu. Interesanti,kur tad tas komentētājs šādas Marijas ir sastapis.

nepriekrītu: "meliga, pasparliecinata un iedomiga.. vienmer jabut uzmanibas centra, ja nebus, tad visi citi bus slikti un vainigi, ka vina netiek ieverota. ar sliktu humora izjutu. vieniga laba puse - apnemiga, bet tikai tapec, lai vina tiktu pamanita. visbiezak blondines."

es uzskatu ka tomēr katrs šī vārda nēsātājs ir atšķirīgs.

Все Марии не блондинки а чаще всего русыи а тагже все марии вредные и с сильном сердце .

pilnīgi neparaeizi

Popularitātes līkne