Skip to main content

Loreta

Vārda diena
27. maijs

Balsot var tikai reģistrēti lietotāji

Valdzina ar savu jūtu strāvojuma apslēptību. Rotaļīguma apvienojums ar neatkarības saglabāšanas tieksmi veido Loreta sievišķīgās dabas burvību.

Līdzīgi vārdi

Doloresa Flora Florence Florentija Florentīna Florentīne Floriana Florija Florijana Glorija Hannelore Lora Loransa Loreina Lorena

Komentāri

Ja man būs meita tad noteikti LORETA !!!!!

man ir vārds Loreta kurš man nepatīk, savukārt es izņemu no sava vārda dažus burtus un sanāk Lota, jo es izņēmu tikai 're, un man ļoti patīk vārds Lota nekā Loreta bet tur ir lieta ka man pat vārds Lota jau ir apriebies, bet tagad man patīk ka visi mani jauni draugi sauc mani par Alisi, Jo man Alise ir sapņu vārds jo sākuma bija domāts ka piedzims dvīnes un viena būs Lote un otra Lota bet es piedzimu viena un mana māsa nomira dzemdībās bet tur nekā tada nav, piēram tagad man ir jauna māsiņa kurai ir vārds Izabella un viņai ir 8 gadi un viņa lepojās ar savu vārdu kurus es izdomāju, Izabella ir skaita liela meitene kurai patīk staigāt ārā ar drauguem pavadīt laiku ar ģimeni un vēl papildus vada kanālu youtūbā kuram jau tūlīt būs pus milijonu abomentu protams ja es nepalīdzētu visi būtu savādāk,! Savu sapni ir jānèģina piepildīt pat ja tu gribi pinākt pie galvanā mērķa!!

Ļoti smuks vārds :)

Komentārs tiks nopublicēts, kad to apstiprinās vietnes administrators
To prevent automated spam submissions leave this field empty.

Popularitātes līkne