Skip to main content

Ligija

Vārda diena
23. maijs

Balsot var tikai reģistrēti lietotāji

Sarežģītā rakstura dēļ pati sev uzceļ neizpratnes valni. Tāpēc var palikt vientuļa. Dzīves gudrība Ligijai palīdz iedraudzēties ar cilvēkiem, kas vēlāk viņu virza pa karjeras kāpnēm. Nekad neveidos atklātības atmosfēru ap sevi. Jo īsti neteiks, ko domā. Ligijai parasti palīdz izvirzīties pati situācija.

Līdzīgi vārdi

Līga Ligindra Ligita

Komentāri

Esmu pati Ligija Dankena Un man patik ka mani sauc man ir 10 un es priecajos ka mani Sauc !!! Ligija skolotaji mani sauc Pa Liguciti :) Un Ligija :) Esat kadi esat Ja tavi milie vecaki sauc tevi pa Ligiju .....Vai Andri Sandru , Nau jakaunas no savu varda mana klase it meites 2 un 1 puisis kurus sauc Nikija , Rinalds , Gabriela :) un es Ligija :))

da labi, a? sajutos galīgi neiederīga un nesaderīga ar savu vārdu. esmu atklātākais un saprotamākais cilvēks uz zemeslodes! :D visādi ļevie cilvēki mani ciest nevar, bet arī atteikt man nevar. panāku to, ko gribu. un panāku jebkādiem līdzekļiem. vārds Ligija, starp citu ir no grieķu mitoloģijas izrauts sirēnas vārds; tas arī visu izsaka.:)
p.s. vecāki, domājiet ar galvām - nelieciet meitām vārdu Ligija. vārds ir smags un jāstiepj līdzi visu mūžu. ciest savu vārdu nevaru. tāpat - nekad vārds netiks pareizi uzrakstīts un liela daļa cilvēku domā, ka es esmu Ligita vai Lidija. :@

Par neizpratnes valni- tiesa. Ārpus ģimenes loka esošiem, patiešām neatklājas pilnībā.

Komentārs tiks nopublicēts, kad to apstiprinās vietnes administrators
To prevent automated spam submissions leave this field empty.

Popularitātes līkne