Skip to main content

Inga

Vārda diena
28. decembris

Balsot var tikai reģistrēti lietotāji

Pirmais tips. Romantiķe, domas enerģija ir pozitīva, pati vienmēr neatvairāmu sapņu varā. Taču ikdiena ir patstāvīga un prot pārvarēt grūtības. Cilvēkus šķiro nevis labajos un ļaunajos, bet laimīgajos un nelaimīgajos. Ingai svešs kails aprēķins ar savu atklātību viņa var iemantot arī ienaidniekus. Ingā ir gan kalnā kāpēja drosme, gan ilgas pēc ielejas skaidrības. Nereti viņu vil pirmais iespaids par satikto svešinieku. Inga necieš nolaidību, pielīšanu un uzpūtību. Dzīve viņu gan lutina, gan arī ceļ viņas gaitā mūrus. Tikai smalkjūtība dod Ingai spēku. Otrais tips. Šī Inga ir mazliet švītīga, egoistiska un praktiskāka nekā pirmā tipa Inga, galvenais viņas dzīvē utilitāro vērtību vairošana.

Līdzīgi vārdi

Inge Ingeborga Ingemāra Ingera Ingēra Ingerūda Ingeta Ingita Ingmāra Ingra Ingre Ingreta Ingrīda Ingrida Ingrita

Komentāri

Pirmā tipa Inga ir tiešām Inga

Etimoloģiski vārdam ir skandināviska izcelmse. Vārds ārkārtīgi sens, Norvēģijā un Zviedrijā tas ir vīriešu vārds, bet visur citur sieviešu. Tiek asociēts ar ģermāņu dievību ING, kas tiek uzskatīta par auglības dievību un senas cilts Ingaevones radītāju kā arī par iepriekšējo inkārnāciju Frejam (arī dievība).

Bāc! Te ir tikai vārda īpašnieces raksturojumi?! Kur lai dabū vārda izcelsmi un nozīmi?! Ar šo pašu info ir pilni visi saiti, bet vajadzīgās informācijas nekur nav?

Komentārs tiks nopublicēts, kad to apstiprinās vietnes administrators
To prevent automated spam submissions leave this field empty.

Popularitātes līkne