Skip to main content

Inese

Vārda diena
18. maijs

Balsot var tikai reģistrēti lietotāji

Vārds nāk no Spānijas un tulkojumā nozīmē "aita". Bet, tā kā aitas ir svēti dzīvnieki, šis vārds ir jauks. Pirmais tips. Krietna saimniece, kas prot minimāliem līdzekļiem panākt efektu. Māk izveidot pamatu zem kājām, jo prāts ir pārsvarā pār jūtām. Apdāvinātība reizēm kļūst Inesei par šķērsli, ja partneris izrādās galvas tiesu zemāks par viņu. Tad rodas plaisa. Jūtu dzīvē izaug bezdibeņi, bet Inese tiem pāri tiek ar atziņu, ka jebkurš pārdzīvojums reiz apsūb un rodas jauni iespaidi. Otrais tips. Nesavaldīga glūniķe, indīgi ņirdzīga (garšviela, kas nepieciešama dzīves asumam). Lietišķums viņas dzīvē aizsedz poēziju, ikdiena debesis. Šai Inesei viss ir skaidrs. Pat greizsirdībā viņa nepaceļas līdz grieķu varoņu līmenim.

Līdzīgi vārdi

Adīne Ādolfīne Albertīne Albertine Albīne Aleftine Aleksandrine Alevtīne Alīne Alvīne Alvine Andīne Augustīne Bernadīne Bernedīne

Komentāri

tagad sapratu kapec mani nosuc pa aitu vislaik

Tātad Inese ir aita , es esmu Inese ,vai...nejūtos aita

Kā jau komentāros minēts iepriekš: Vārds cēlies no cita personvārda Agnese. Tas savukārt visticamāk cēlies no vārda 'agnus', kas nozīmē "jērs" (latīniski, līdzīgi portugāliski un spāniski). Un neviss aita :)

Komentārs tiks nopublicēts, kad to apstiprinās vietnes administrators
To prevent automated spam submissions leave this field empty.

Popularitātes līkne