Skip to main content

Daņila

Vārda diena
30. decembris

Balsot var tikai reģistrēti lietotāji
Oficiālajā vārdu dienu kalendārā nav iekļauts, tamdēļ parasti šī vārda diena tiek atzīmēta 22. maijā. Šeit minētais datums ir "neoficiālajā" vārda dienu kalendārā.

Nav apraksta

Līdzīgi vārdi

Dana Dane Daneta Danica Danida Daniela Dāniela Daniēla Daniella Danija Danika Danita Danna Danuta Daņuta

Komentāri

man draugs ir daņils runaju LATV acimredzot ka te runa krievi.MANS daņils ir man liekas ja pareizi atceros 11 gadigs aa man ir 9 uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuun viņš mīl mani aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Nu kak na eto smotretj. Jestj na latishkom tozhe imina Danils i Daņils. No znachenija tozhe samoje, iz evreskovo Daniel cto oznachejet "Бог мой судья".

Тогда это вообще другое имя.

Komentārs tiks nopublicēts, kad to apstiprinās vietnes administrators
To prevent automated spam submissions leave this field empty.

Popularitātes līkne