Skip to main content

Anita

Vārda diena
10. aprīlis

Balsot var tikai reģistrēti lietotāji

Pirmais tips. Izvēlīga un gudra. Optimiste pat tad, ja jāzaudē visdārgākais. Vilšanās viņu norada. Darba mīlestība un gaume grezno Anitas vārdu. Tomēr Anitai tik un tā ir maz draugu. Varbūt citos ierunājas skaudības jūtas? Otrais tips. Menedžere, kas ne no kā nebēg, nebaidās. Pretēji pirmajam Anitas tipam, viņa dimdošiem soļiem dodas pretī triumfa vārtiem, nevis izdzer rūgto vīna kausu.

Līdzīgi vārdi

Aniceta Anija Anika Anisija Aņisija Aņisja Anitra Danica Danida Daniela Dāniela Daniēla Daniella Danija Danika

Komentāri

esmu izteikts pirmais tips,un te kas raksta par kkaut adam maskam ....nu man tadas nav un neinterese,dzive vados pec patik un nepatik,velk vai nevelk...un nekad cilvekos nekludos,jo neuzticos....uzticos tikai un vienigi sev!!!!!!

Manī ir abu tipu sajaukums.

Egoistiska, sabiedrībā uzvelk masku, izturas jauki, grib, lai viņu par tādu uzskata. Cenšas iepatikties, it sevišķi vīriešu kārtas cilvēkiem, bet iekšēji pliekana, aprobežota domāšanā. Koķeta, tāpēc bieži arī ļoti vieglprātīga, viegli ielaižas attiecībās, turpinot griezties ap šī izvēlētā cilvēka asi, bet pati to noliedz, jo alkst būt patstāvīga un radīt citos iespaidu, ka tāda viņa ir.

Komentārs tiks nopublicēts, kad to apstiprinās vietnes administrators
To prevent automated spam submissions leave this field empty.

Popularitātes līkne