Skip to main content

Alīse

Vārda diena
4. marts

Balsot var tikai reģistrēti lietotāji
Oficiālajā vārdu dienu kalendārā nav iekļauts, tamdēļ parasti šī vārda diena tiek atzīmēta 22. maijā. Šeit minētais datums ir "neoficiālajā" vārda dienu kalendārā.

Nav apraksta

Līdzīgi vārdi

Ali Alīcija Alīda Alida Alīde Alīdija Alija Alika Alimpiada Alīna Alina Aļina Alīne Alīsa Alīsija

Komentāri

Mani saucer Alīse, un man patīk šis vārds, esmu ļoti interesanta meitene, esmu liela sliņķe, bet ja kārtīgi saņemos,spēju izdarīt pilnīgi visu! Mana mīļākā nodarbe ir sapņot, nezinu kā citas Alīses, bet es esmu liela sapņotāja, mīlu paēst un pārēsties... Esmu fenomenāls cilvēks ar spontānām idejām, šo vārdu es nemainītu ne par kādu naudu (izņemot par miljonu, bet,kad dabūtu naudu, uzreiz mainītu atpakaļ vārdu uz-Alīse!) Protams, nejau visas Alīses ir vienādas, mēs ik viens pats veidojam savu peronību neskatoties uz savu vārdu. Ja piemēram kāda Alīse ir brunete, nenozīmē,ka arī pārējām obligāti ir jābūt brunetēm... nu Jūs domu sapratāt. Šo komentāru es rakstu nejau tapēc, ka vēlos lai topošie vecāki izlasot šo komentāru uzreiz savu meitu sauktu par Alīsi, bet gan tapēc, ka pulkstens ir pāri 01:00 un man itkā vajadzētu mācīties, bet es izdomāju uzrakstīt par savu vārdu. Vecākiem kuri vēlas savu bērnu saukt par Alīsi, atceraties- ja meita prasīs, kapēc Jūs viņu nosaucāt par Alīsi, Jums viņai ir jāparāda šis komentārs; par vārdadienu varat neuztraukties, es viņu svin kopā ar Alisēm (4.martā) un viņām nav iebildumu;nebrīnaties,ja gadiem ejot Jūs sāksiet pazaudēt burtu Ī vārdā Alīse un Jums sanāks viņu nosaukt par Alisi, viņa jūs izlabos un atradīs to Ī burtu; iesaukas vārdam Alīsei nav vajadzīgas, tas vārds jau tā izklausās kolosāli. Alīse ir īpašs un burvīgs vārds ko iedot savai meitai, ja mani nesauktu Alīse, manu meitu gan es nosauktu par Alīsi!

Mani sauc Alīse! Man nosauca par Alīsi jo mana brālēna māsu sauc Alise. Un bralēns ar mammu izlema kad mani sauks Alīse! Tas ir mans vārdu stasts

Alīse ir ļoti gudra. To pārbaudīt tā daudz zina.

Komentārs tiks nopublicēts, kad to apstiprinās vietnes administrators
To prevent automated spam submissions leave this field empty.

Popularitātes līkne